Ulf Trotzig litografi
2013-08-27
199813
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TROTZIG, Ulf (född1925): Komposition, signerad Trotzig -65, EA, litografi, 40x53 cm