Yrjö Edelmann färglitografi
2013-08-27
199805
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Papper, signerad Y Edelmann, 105/150, färglitografi, 77x57 cm