Hobbema hans art 1800-tal
2013-08-27
199733
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
HOBBEMA, Meindert, hans art, 1800-tal, Landskap med vattenkvarn, olja på pannå, 56x83 cm
Torrsprickor, skador