Fat Japan
2013-08-26
199654
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, porslin, Japan, 1800-tal, dekor i underglasyrblått med motiv av fåglar, diameter 55 cm
Lagning