Corneille färglitografi
2013-08-26
199617
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CORNEILLE (Holland 1922-2010): Komposition, signerad och numrerad 72/120, färglitografi, 72x53 cm