Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-08-26
199612
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Bergslandskap med vattendrag, signerad och daterad John Cairney -91, olja på duk, 31x46 cm