Roj Friberg blyerts
2013-08-26
199603
| Klubbat belopp | 8 600 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
FRIBERG, Roj (född 1934): Komposition, monogramsignerad och daterad RF -66, blyerts på papper, 61x87 cm
UTSTÄLLD: Konstklubben Färgelanda samt Kommunalhuset Färgelanda 1967