Spelbord 1800-talets andra hälft
2013-08-26
199600
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPELBORD, 1800-talets andra hälft, björk, svarvade bordsben, höjd 74, 90x44 cm
Ett gångjärn skadat, bruksslitage