Pelle Swedlund olja på duk
2013-09-15
199573
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SWEDLUND, Pelle (1865-1947): Klockarns sjöbodar, Fiskebäckskil, signerad med initialer PS och daterad 96, olja på duk fäst på pannå, 50,5x62,5 cm