Bordslampor empirestil
2013-08-26
199552
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets första hälft, empirestil, delvis mässing, total höjd med lampsockel 30 cm
Fotringar med bucklor