Yrjö Edelmann litografi
2013-08-30
199539
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, bladstorlek, 44x60 cm, oramad