Terrin Qianlong 1736-95
2013-08-25
199457
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TERRIN med lock, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått med motiv av blommor, höjd 25 längd 35 cm
Skador, lagningar, sprickor