Supkopp silver 1800-tal
2013-08-25
199435
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SUPKOPP, silver, Johan Erik Åhlén, Sala 1828, ciselerad dekor, höjd ca 4 cm,
vikt ca 10 g
Slitage