Vytautas Kasiulis färglitografi
2013-08-25
199400
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KASIULIS, Vytautas (1918-1995): Vaktparad, signerad Kasiulis, epreuve d´artiste, färglitografi, 48x58 cm