Orientmatta
2013-08-22
199385
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, sannolikt Meshed, signerad, ca 368x264 cm
Ställvis hårt slitage, spår av äldre malskador