Skål Kina 1700-tal
2013-08-24
199362
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅL, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose, konturerat brätte, diameter 23 cm
Nagg, glasyrbortfall, spricka.