Relief
2013-08-24
199267
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Ornamenterad orientaliserande port med kolonn, relief, totalmått 48x40 cm
Skador, lagningar