C Göran Karlsson serigrafier
2013-08-25
199254
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARLSSON, C Göran (född 1944): (2) "Tvekamp" och Komposition, signerade och daterade C Göran Karlsson 90 och 91, 67/150 resp 55/100, färgserigrafier, bladstorlek 70x50 resp 48x38 cm
Komposition med smärre pappersskada