Stolar Myran Arne Jacobsen
2013-08-24
199251
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
STOLAR, 6 st, "Myran", design Arne Jacobsen, 1970-tal, svarta
Senare skruvar till fästen, skador