Bonad Dalarna

Bonad Dalarna
Bonad Dalarna

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BONAD, Dalarna, daterad 1806, "Saul Saul wi förföljer du mig Dig är svårt at spierna emot udden", målat på papper, uppfodrad på pannå, 76x164 cm

Ytskador, renoverad

199238

2013-08-23