Väggplåt troligen 1700-tal

Väggplåt troligen 1700-tal
Väggplåt troligen 1700-tal
Väggplåt troligen 1700-tal
Väggplåt troligen 1700-tal
Väggplåt troligen 1700-tal
Väggplåt troligen 1700-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VÄGGPLÅT med ljusarm, troligen 1700-tal och rokoko, mässing, höjd 51x41 cm

Senare ljusarm, skador,

199235

2013-08-23