Ytterfoder Gustavsberg
2013-08-23
199230
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
YTTERFODER, flintgods, Gunnar Wennerberg, märkt G Wennerberg 1902 Gustafsberg, höjd 15, längd 34 cm
Spricka, krackelyr, nagg, skador, lagningar