Oljemålning
2013-08-22
199153
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Dansande par, signerad Per Lindgren, olja på pannå, 122x34 cm