Hörnatenienn 1800-tal
2013-08-23
199115
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
HÖRNATENIENN, 1800-tal, nyrokoko, fanér i valnöt, spegelglas, höjd ca 195, 97x65 cm
Slitage, lagningar, lös list, nyckel saknas