Karmstolar "Sjuan" Arne Jacobsen
2013-08-24
199103
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
KARMSTOLAR, 4 st, "Sjuan", Arne Jacobsen för Fritz Hansen, svartlackerade
Slitage och skador