Ejnar Kohlman oljemålning
2013-08-24
199100
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KOHLMANN, Ejnar (Finland, 1888-1968): Sjölandskap, signerad Ejnar Kohlman, olja på duk, 33x41 cm