Uno Vallman oljemålning
2013-08-22
199096
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VALLMAN, Uno (1913-2004): Vinter, signerad Uno Vallman, olja på duk, 46x38 cm