Uno Vallman olja
2013-08-22
199088
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VALLMAN, Uno (1913-2004): Träd, signerad Uno Vallman, olja på duk, 27x35 cm