Golvlampa
2013-08-22
199045
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-tal, mässing, 3-armad, elektrifierad, höjd ca 160 cm
Fot med smärre bucklor/stötmärken