Scenografibilder av Thorolf Jansson
2013-08-22
198913
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JANSSON, Thorolf (1900-tal): Scenografibilder till opera, 2 st, blandteknik, signerade och daterade 1927, ca 42x53 cm