Gunnar Brusewitz akvarell
2013-08-22
198907
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): Kärve med fåglar, signerad G Brusewitz, akvarell, 28x40 cm