Magnus Creutz oljemålning
2013-08-22
198906
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CREUTZ, Magnus (1909-1989): Motiv från Skagen 1959, signerad Creutz, olja på duk, 33x42 cm