Nils Kölare färgserigrafi
2013-08-21
198891
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KÖLARE, Nils (1930-2007): Komposition, signerad och daterad Nils Kölare -89, Ea II/XV, färgserigrafi, 45x56 cm