Lornjett 18 k guld
2013-08-21
198811
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LORNJETT, 18 k guld, Stockholm 1800-tal, otydliga stämplar, total vikt ca 13,5 g
Lagningar