Mikael Kihlman etsning
2013-08-21
198790
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KIHLMAN, Mikael (född 1953): "Very Wet Street," signerad och numrerad Mikael Kihlman 16/50, etsning, 49x39 cm, oramad