Bengt Landin färglitografi
2013-08-21
198786
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LANDIN, Bengt (född 1933): Komposition med nejlika, signerad Bengt Landin, 140/200, färglitografi, 24x24,5 cm