Corneille litografi
2013-08-20
198687
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CORNEILLE, Cornelis (Holland 1922-2010): Komposition, signerad och daterad -79 och numrerad 214/250, färglitografi, 48,5x65,5 cm