Vas Kina
2013-08-20
198657
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VAS, porslin, Kina, 1900-tal, polykrom dekor med fåglar, dekorhänklar, höjd 57 cm
Nagg samt spricka vid mynning