Torsten Renqvist etsningar
2013-08-19
198579
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RENQVIST, Torsten (1924-2007): (6) Klot blad I-VI, etsningar, signerade och daterade T.Renqvist -59, numrerade 38/65, 49x37 cm