Madeleine Pyk blandteknik
2013-08-19
198570
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Motiv från Skägga, signerad och daterad M. Pyk 1987, blandteknik, oval, 11,5x9 cm