Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-08-19
198561
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1800-tal), allmogeinteriör, olja på duk, 43x55 cm
Krackeleringar, mindre färgbortfall