Ring vitguld
2013-08-19
198556
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RING, 18 k vitguld, gammalslipad diamant, ca 0,35 ct, kvalité ca Cape/VS, stämplad GUE, Stockholm 1978, ringstorlek ca 18,2 mm, vikt ca 3,9 g
Gravyr, ojämn rondist med nagg