Olle Bonniér färglitografi
2013-08-24
198449
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BONNIÉR, Olle (född 1925): ur "Glädjesång", signerad O. Bonnier, HC, färglitografi, 70x50 cm, oramad