Oidentiferad konstnär oljemålning
2013-08-17
198416
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, kvinnor vid bad, olja på duk, bär signatur, 120x100 cm
Krackeleringar, repor, färgbortfall