James Coignard carborundum
2013-08-17
198411
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
COIGNARD, James (född 1925): Abstrakt komposition, signerad J. Coignard, numrerad 62/75, carborundum, ca 55x45 cm