Frans Wilhelm Odelmark oljemålning
2013-08-17
198408
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ODELMARK, Frans Wilhelm (1849-1937) Gård i venedig, signerad och daterad FW Odelmark 1898, olja på duk, 76x48 cm