Anders Zorn etsning
2013-08-17
198377
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): "Sommar," signerad i plåten, etsning, 17,8x12 cm, ur tidskriften Ord och Bild, 1910