Roland Svensson färglitografi
2013-08-17
198360
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Marsmorgon Tornö", signerad och numrerad Roland S., 125/250, färglitografi, 56x43 cm