Bertil Vallien skulptur
2013-08-17
198353
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKULPTUR i form av båt, Bertil Vallien, signerad och numrerad B. Vallien, Kosta Boda, Studio Edition, 492/500, glas, längd 23 cm
Tillverkningsnagg