Vilhelm Behm oljemålning
2013-08-17
198285
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BEHM, Vilhelm (1859-1934): Björkbacke i vintertid, signerad och daterad Vilh. Behm 1875?, olja på duk, 122x53 cm